Hukuk Ofisimize Hoş Geldiniz

2012 Yılında Hukuk Fakültesine Türkiye de derece yaparak girdim.1 Yıl İngilizce hazırlık okuduktan sonra Uluslar arası Hukuk alanında ve Türk Hukuku alanında eğitimimi tamamlayarak mezun oldum. Avukatlık deneyimlerim ve tecrübelerimin oluşması adına

Aynı Çatı altında 2016 yılında 15 yıllık Avukatlık Deneyimi olan Av.Hidayet Dönmez Bey ile çalışmalarımızı aynı ofis içinde gider ortağı olarak müşterek hale getirdik. Büronun esasında kurulum tarihi 2004 yılında Kayseri de kurulmuştur. Uzun bir süre beraber çalıştıktan sonra, İlerleyen günlerde Pek çok Hukukçu meslektaşımın da bulunduğu adreslerinden olan, Kayseri Adliyesi nin hemen Yakınında olan, Sümer Hukuk Plaza, siteleri ile bitişik halde bulunan, Garanti Plaza ya, Büyük Ofise, müvekkillerimin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek adına, taşındım. Halen yeni ofis de diğer avukat, arkadaşlarımızla hizmet vermeye, ofisimizi müşterek kullanmaya devam etmekteyiz.

Ofisimiz, gerçek şahıslara,yerli ve yabancı şirketlere, finansal kuruluşlara, vakıf, dernek,spor kulübü ve kurumsal şirketlere profesyonel hizmet verebilmektedir.

Ofis, müvekkillerine sadece, dava takibi alanında değil, hukukun çeşitli alanlarında danışmanlık, her türlü sözleşme ve benzeri dokümanların hazırlanması, müzakere süreçlerinin takibi, şirketlerin hukuki altyapı ve inceleme çalışmalarının gerçekleştirilmesi, idari başvurular hususunda hukuki danışmanlık, idari ve cezai soruşturma süreçlerinin takibi, ihtilafların dava dışı çözüm yolları, tahkim ve benzeri alanlarda da hizmet sunmaktadır.

Ofis, hukukun çeşitli alanlarındaki bilgi birikimi ve uygulama tecrübesi ile müvekkillerine en iyi ve en seri şekilde hizmet sunma gayesi ile faaliyetlerini yürütmektedir. Büro, Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermekte dir.

Ofisimiz faaliyet alanlarına, “Faaliyet Alanlarımız” bölümünden ulaşabilir, faaliyetlerimiz ile ilgili sorularınızı melikekavugudurmaz@gmail.com adresinden e-posta yolu ile tarafımıza iletebilirsiniz.

 

Saygılarımla

Avukat | Melike KAVUĞUDURMAZ ÖZER

Sormak istediğiniz soruların cevaplarını bizde bulabilirsiniz!

error: SAYFA KORUMALIDIR..